RbD pArA sIeMpRe En NuEsTrOz CoRaZoNeS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RbD pArA sIeMpRe En NuEsTrOz CoRaZoNeS

Ovo ce sigurno biti najbolji 4um o najboljoj grupi na svetu a to je RBD
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Anahina sestra radi kao blagajnica

Ići dole 
AutorPoruka
$zmaj$

$zmaj$


Broj poruka : 60
Datum upisa : 16.01.2009
Godina : 28
Lokacija : Net

Anahina sestra radi kao blagajnica Empty
PočaljiNaslov: Anahina sestra radi kao blagajnica   Anahina sestra radi kao blagajnica EmptyPet Jan 16, 2009 11:32 pm

Anahina sestra radi kao blagajnica 13ydnv5
Raquel Puente(29) je najstarija kcerka Enrique Puentea,Anahinog oca.Nasa intervijustkinja,koja radi kao blagajnica u jednom shoping centru u Meksiko Sitiju,ubjerava nas je plod jedne strastvene veze izmedu njene majke i gospodina Puentesa,koji se samo dve godine nakon vjencao sa Mariom del Consuelo Portilla sa kojom je imao Anahi i Marichelo.

-Raquel,zasto kazes da te ne vole?
-"Jedanput sam pozdravila Anahi kad je potpisivala autograme za svoj CD Corazon de bombon, i pitala sam je "Sjecas li se mene?" i ona mi je odgovorila:"Da,vec znam ko si ti,ali me ne zanima da pricam o onome sto ti zelis pricati.Da li da ti se potpisem na poster?"To je bilo sve.

-Zasto si je potrazila?
-"Zeljela sam je pozdraviti.Kad smo bile manje vidjele smo se dva puta,jer je nas otac htio da se upoznamo.To je mozda bilo 1990.Igrala sam se Anahi,koja je tada imala 7 godina i na kraju sam joj poklonila lutka i rekla da cu traziti da se cesce vidamo."

-Pricaj mi vise o svojoj majci i o sebi...
-"Moja mama i tata su se upoznali prije 32 godine,a on se zabavljalo sa Anahinom i Marichelinom majkom.Moja majka mi je rekla da je moj otac imao slavu zenskarosa,i da je uvijek bio takav.Ali prije 15 godina smo Anahi,Marichelo i ja saznale da imamo sestru u Peruu."

-Kakav je tvoj odnos sa tvojim ocem?
-"Sada smo indeferentni,mnogo ga volim,on je moj otac i zahvalna sam mu jer zbog njega sam ovdje....Ali uvijek sam se ja trudila da stupim u kontakt sa njim.Znam da je njegova miljenica Anahi,sigurno je ponosan na nju,a mozda na mene nije jer sam blagajnica u trgovini,ali moj posao je isto tako posten kao i njen."

-Da li ti je on ikad pomogao?
-"Da,to necu poreci.Moj otac me je uvijek podrzavao,pomogao mi je platiti skolu,ali bi voljela da sam dobila vise njegove ljubavi."

-Reci mi malo vise o drugoj sestri iz Peruua...
-"Znam da Anahi i Marichelo razgovaraju sa njom,ali mene nikad nisu pozvale da razgovaram sa njom.Takoder sam saznala da se vidaju bar dva puta godisnje.Stvarno su lose osjecam,kad znam da to rade,kao da sam ja ruzno pace...Ali dobro,Anahi i Marichelo su jako lijepe."

-Da li si razmisljala da potrazis svog oca?
-"Nikako,on ima moj broj telefona i zna gdje zivim.Mozda njegova sadasnja supruga manipulise njime da me ne posjecuje,ta zena je posebna...Moj otac je dobar,tako da ako on mene ne zeli vidjeti,necu ni ja njega gnjaviti.Ali nisam mogla nastaviti sutiti,morala sam ovo nekome reci.
Nazad na vrh Ići dole
http://angelitosdedul.darkbb.com/forum.htm
 
Anahina sestra radi kao blagajnica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RbD pArA sIeMpRe En NuEsTrOz CoRaZoNeS :: ♥RBD y Rebelde♥ :: Novosti-
Skoči na: